Tieto dni

Čo je v týchto dňoch a celkovo v tejto situácií naozaj dôležité?

Máme sa báť a byť plný strachu a nepokoja, že čo bude ďalej s nami? Máme sa báť o svoj vlastný život, zdravie a prežitie? Máme si vytvárať nepokoj, paniku či budeme mať peniaze na zaplatenie účtov, na stravu a pod.?

epidemic, disease, coronavirus

Uvedomenie si, že láska je najsilnejšou energiou nám prináša veľkú vedomosť a pochopenie, že všetko nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Vedzte, že pocit vďačnosti a pozitívne myslenie skutočne pomáha budovať váš imunitný systém. Dúfam, že budete pokračovať v tom, aby ste čelili výzve byť odolný voči stresu a strachu, ktoré obklopujú naše domovy, biznisy a rodiny.

Nájdite odvahu pracovať na strachoch, keď sa objavia.

Dovoľte si nadýchnuť sa do stresu a s výdychom tento stres uvoľniť zo seba. Doprajte si minútku na napojenie sa na seba cez vedomé dýchanie a tak zmeniť zameranie vašej pozornosti.

Otvorte sa plne dôvere v život, že bude o Vás postarané (ale buďte činní a nečakajte na zázrak – konajte).

Dýchajme! A buďme si vedomí svojho nádychu a výdychu.

Je v poriadku cítiť svoje emócie a dovoliť si ich naplno precítiť. Odpúšťajme sebe aj ostatným. Venujme sa svojmu telu, mysli aj duši rovnako ako sa venujeme svojim blízkym a tým čo to potrebujú. Doprajme si čas pre seba. Venujme pozornosť svojim myšlienkam, nakoľko si stále tvoríme svoju realitu. Buďme tolerantní. Buďme pozitívnou inšpiráciou pre tých, čo to potrebujú. Majme súcit so sebou a aj s okolím. Buďme k sebe láskaví. Čiňme dobré skutky.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *