Kurzy ThetaHealing®

Rozviňte svoj najvyšší potenciál seba samého a priblížte sa bližšie k sebe.

ThetaHealing® Basic DNA - Základný kurz

ONLINE

12. – 14. August 2022

Basic DNA  (základný kurz) predstavuje techniku ThetaHealing® a zameriava sa na aktiváciu 12 reťazcov DNA v každom učastníkovi.

Podstatou tohto seminára je precvičovanie techník, ktoré Vám umožnia meniť životné vzorce, presvedčenia a emócie, ktoré sme si počas života vytvorili alebo sme ich prebrali od našich rodičov, predkov alebo spoločnosti.

Naučíte sa spojiť s bezpodmienečnou láskou.

 • Základná meditačná technika ako sa rýchlo dostať do stavu theta a ako táto technika vznikla.

 • Dozviete sa, prečo si tvoríme rôzne situácie v našom živote, a čo sa z toho učíme.

 • Úvod do manifestácie vo Vašom živote pomocou ThetaHealing®.

 • Spolutvorenie, uzdravenie, práca s DNA (s bunkami).

 • Intuitívne skenovanie tela.

 • Naučíte sa ako hlbšie rozvinúť Vašu intuíciu a vnímanie, aký je rozdiel medzi myšlienkami a intuíciou.

 • Zmeny v systéme presvedčení.

 • Naučíte sa ako vybalansovať svoju náladu.

 • Čítanie budúcnosti.

 • Naučíte sa ako pracovať so strachom, hnevom a s ďalšími emóciami pomocou metódy ThetaHealing®.

 • Naučíte sa základ ako pracovať s chorobami.

 • Sedem úrovni existencie a ako s jednotlivými existenciami pracovať (strážnymi anjelmi, sprievodcami, atď).

 • Spriaznené duše.

 • Sila spojenia.

 • Ako robiť ThetaHealing® sedenie (budeme veľa cvičiť, aby ste sa cítili bezpečne a dôverovali v svoje schopnosti). A mnoho ďalšieho.

ONLINE 380 €* bez DPH

OSOBNE 420 €* bez DPH za trojdňový intenzívny kurz Basic DNA. Cena zahŕňa registráciu a kurzovné, medzinárodný certifikát, knihu od Vianny Stibal „Theta léčení“ a manuál Basic DNA.

Kurz prebieha ONLINE cez platformu ZOOM. V prípade, že by sa kurz konal OSOBNE, miesto konanie bude zverejnené prostredníctvom mailu. 

*  V prípade, že máte záujem o scholarship (školné), kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

ThetaHealing® BASIC DNA je prvou časťou vášho základného tréningu, ktorý sa skladá z Basic DNA, Advanced DNA a DIG Deeper.

Tieto 3 dni sú investíciou do seba, pretože sa naučíte, ako si ľahko a kedykoľvek pomôcť pomocou metódy ThetaHealing®.

Po absolvovaní kurzu ste certifikovaným praktikom metódy ThetaHealing® a môžete začať trénovať a zabávať sa!

PLUS ŠPECIÁLNY DARČEK PRE VÁS!

ThetaHealing® Advanced DNA - Pokročilý kurz

ONLINE

09. – 11. September 2022

Kurz zahŕňa dôkladné pochopenie siedmych rovín existencie, ktoré nás obklopujú. Účastník sa naučí, ako vyčistiť pocity odporu, krívd, sľuby a záväzky, ktoré ho blokujú v tom, aby sa pohol vpred. Taktiež objaví, ako liečiť za pomoci cvičení „Dieťa v maternici“ a „Liečenie zlomenej duše“. Študent obdrží pocity inštalované inštruktorom, ktoré mu prinesú hlboké uzdravenie a osvietenie.

Tento seminár je vynikajúcou skúsenosťou, pretože študenti sú naplnení mnohými novými a pozitívnymi pocitmi, ako napríklad vedieť, ako oceniť prítomnosť a aký je to pocit prijať seba samého cez siedmu rovinu existencie.

Ako študent techniky ThetaHealing® budete pokračovať v učení a majstrovskom zvládnutí práce s presvedčeniami, zvýšite svoje vedomosti a naučíte sa ako rozlišovať medzi rôznymi rovinami existencie. Zvýšite si vedomosti o všetkých úrovniach existencie cez rôzne cvičenia založené na infomáciách získaných zo základného kurzu.

ONLINE 380 € * bez DPH

OSOBNE 420€ * bez DPH za trojdňový intenzívny kurz Advanced DNA. Cena zahŕňa registráciu a kurzovné, medzinárodný certifikát, knihu od Vianny Stibal „Theta léčení pro pokročilé“ a manuál Advanced DNA.

Kurz prebieha ONLINE cez platformu ZOOM. V prípade, že by sa kurz konal OSOBNE, miesto konanie bude zverejnené prostredníctvom mailu. 

*  V prípade, že máte záujem o scholarship (školné), kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

Ukončením Advanced DNA pokročilého kurzu si vyviniete silnejšie základy na používanie techniky Thetahealing® v praxi.

Vďaka tomuto kurzu budete o krok bližšie k absolvovaniu ďalšieho úžasného kurzu Dig Deeper, kde výrazne rozšírite svoje vedomosti ohľadom hĺbky hľadania koreňovej príčiny riešenej oblasti.

PLUS BONUS PRE VÁS!

dig-deeper (1)

ThetaHealing® DIG Deeper

ONLINE

27. – 29. August 2022

Tento kurz je jeden z najdôležitejších seminárov ThetaHealing®, kde sa naučíte techniky, ako efektívnejšie a rýchlejšie dokážete odhaliť u klientov alebo u seba podstatu problému, ktorý riešite a hravo si s ním poradíte.

Vykročte na svoju cestu k uzdraveniu a prebuďte svoje uzdravujúce a intuitívne schopnosti použitím techniky ThetaHealing®.

Metóda ThetaHealing® je úžasným nástrojom, ktorý nám vďaka technike „dolovania“ umožňuje dostať sa až ku koreňom našich problémov. Tento prístup založený na rozprávaní o udalostiach umožňuje ľahko objaviť unikajúce a hlboké podvedomé myšlienky a presvedčenia, ktoré nás môžu blokovať, a následne ich technikou ThetaHealing® prostredníctvom bezpodmienečnej lásky a práce s presvedčeniami a pocitmi odstrániť.

Seminár je navrhnutý tak, aby všetci terapeuti metódy ThetaHealing® dobre zvládli túto dôležitú techniku. Získate solídne základy, tipy a techniky, ktoré potrebujete na to, aby ste si mohli byť istí, že sa vám u svojich klientov podarí vydolovať kľúčové základné presvedčenia. Ak sa vám nepodarí úspešne identifikovať skutočné srdce a pôvod problému, nebudete vedieť aké presvedčenie zmeniť. To môže spôsobiť, že zmeny, ktoré urobíte budú iba dočasné a neodstránené negatívne presvedčenia budú prekážkou skutočnému uzdraveniu.

Tento seminár vám umožní pomôcť svojim klientom pochopiť svoje vlastné správanie a život, a urobiť liečivé zmeny, vďaka ktorým budú mať po skončení terapie pocit jasnosti a vyrovnanosti.

ONLINE 380 € * bez DPH

OSOBNE 420 € * bez DPH za dvojdňový (Prípadne viac dňový) intenzívny kurz DIG Deeper. Cena zahŕňa registráciu a kurzovné, medzinárodný certifikát, knihu od Vianny Stibal „Theta léčení – změna presvědčení“ a manuál DIG Deeper.

Kurz prebieha ONLINE cez platformu ZOOM. V prípade, že by sa kurz konal OSOBNE, miesto konanie bude zverejnené prostredníctvom mailu. 

*  V prípade, že máte záujem o scholarship (školné), kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

PLUS BONUS PRE VÁS!

1511lg

ThetaHealing® You and God

ONLINE 

24. – 25. September 2022

Tento kurz sa zameriava na vzťah so Stvoriteľom. Porozumením seba, svojej vedomej a podvedomej mysli sa naučíme rozlišovať medzi rôznymi časťami podvedomia. Spoznáme ich motivácie, na čo nám slúžia a pomocou praktických cvičení sa naučíme rozlišovať, kedy k nám ktorá časť podvedomia prehovára. Taktiež sa naučíme rozlišovať medzi správami od ega, vyššieho ja, či Stvoriteľa.

 

ONLINE 380 € * bez DPH

OSOBNE 420 € * bez DPH za dvojdňový (Prípadne viac dňový) intenzívny kurz You and God. Cena zahŕňa registráciu a kurzovné, medzinárodný certifikát a manuál.

Kurz prebieha ONLINE cez platformu ZOOM. V prípade, že by sa kurz konal OSOBNE, miesto konanie bude zverejnené prostredníctvom mailu. 

*  V prípade, že máte záujem o scholarship (školné), kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

PLUS BONUS PRE VÁS!

F04F5DA5-DBED-4A55-A958-1B7A8AAF4315

ThetaHealing® Individuálny plán

ONLINE alebo OSOBNE

Máte záujem o certifikované kurzy metódy Thetahealing® a nechce sa Vám čakať na ďalší termín? Tak tento individuálny plán je presne pre Vás!

Basic DNA

Advanced DNA

Dig Deeper

You and God

Tieto kurzy si môžete zvoliť v individuálnom pláne.

 • Trvanie kurzu/kurzov je zhodná s trvaním skupinových kurzov. Počet dní v prípade kurzov Basic DNA, Advanced DNA, Dig Deeper, sa dá rozložiť na viacej dní:

 • 3 dni – cca 9:00 až 16:00h.

 • 4 dni – 4hod. 10 min./deň.

 • 5 dní – 3,5 hod./deň.. 

Cena sa upresní po konzultácií.

Kurzy prebiehajú buď ONLINE cez platformu ZOOM, alebo OSOBNE a miesto konania sa dohodneme.


Ste pripravení na zmenu?

Zavolajte mi, napíšte mi...

S radosťou Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky.

ThetaHealing® metóda

sense, question, anatomy