Môj príbeh

Cesta životom

Moja cesta životom

Od malička som verila, že je niečo viac, než len to čo nás v školách učia. 

Do škôlky a neskôr do základnej školy som chodila veľmi rada. Po určitom čase a s narastajúcimi povinnosťami som začala pociťovať odpor voči základnej škole.

V 9 roku svojho života mi lekárka diagnostikovala silný zápal priedušiek a pľúc. Následne na to, sa mi postupne začali nabaľovať ďalšie zdravotné problémy. Rôzne alergie, reflux, epilepsia. S pribúdajúcim vekom a rôznymi potravinovými obmedzeniami, aj problémy so stravou a komplexami so svojím výzorom a postavou. V priebehu rokov som mala rôzne úrazy, pri ktorých som mala, buď otras mozgu, alebo zlomené/narazené zápästie. S čím mi pribúdali rôzne lieky, vyšetrenia a podobne.  Cítila som, že klasická medicína mi už v tomto nedokáže pomôcť. 

Medzi 15 a 16 rokom môjho života sa udialo mnoho zmien. Moja psychika nebola na tom najlepšie a moje zdravotné problémy sa len zhoršovali. Už som z toho bola tak zúfalá, až som došla k závažnému rozhodnutiu. A to dať si do kopy svoje zdravie, vyliečiť sa, keďže vtedy som užívala cca 16 liekov a 4 inhalátory. Začala som hľadať na internete o alternatívnom liečiteľstve. O rôznych bylinkách, rituáloch atď.  Začala som meditovať, čítať knihy (o liečení, strave, myslení,…) zdravšie sa stravovať, viac cvičiť.

V priebehu niekoľkých rokov som popri štúdiu na VŠ pracovala s deťmi ako opatrovateľka a učiteľka v súkromných materských škôlkach. 

 

Prvý kontakt s metódou ThetaHealing®

V roku 2016 mi do života vstúpila meditatívna liečebná metóda ThetaHealing®. Môj prvý kontakt s touto metódou prišiel na prvom kurze. Kde som mala pocit, že to je to čo som hľadala. Čo je jemné, bezbolestné a efektívne. 

Vďaka ThetaHealing® som mala a stále mám možnosť spoznávať a objavovať samú seba, a to kto som vo svojom vnútri s láskou, ľahkosťou a radosťou bez drámy a utrpenia.

Od roku 2016 som absolvovala rôzne ďalšie kurzy, vďaka ktorým som mala možnosť uvoľniť rôzne moje strachy, traumy, bolesti a obmedzujúce presvedčenia, ktoré ma limitovali v tom, aby som Žila život naplno v láske, radosti, smiechu a pohode.

Aj vďaka metóde ThetaHealing® všetky moje zdravotné problémy pominuli. Aktuálne som bez liekov a inhalátorov. 

Certifikáty

Ak máte nejaké otázky, alebo Vás zaujímajú bližšie informácie, pokojne ma kontaktujte.