SoulClient

Začnite si do svojho života priťahovať Vašich spriaznených klientov v ľahkosti a radosti.
Vyzdvihnite svoj biznis do výšin a vytvorte si svoje vlastné impérium.

Zdravíme Vás!

Zamýšľate sa nad tým, ako docieliť to, aby za Vami chodili klienti sami od seba a ešte Vám aj za to platili?

Vykonávate od rána do večera aktivity, ktoré by Vám mali prinášať nových klientov a aj peniaze, ale stále sa to nefunguje?

Neviete komu máte ponúkať svoje produkty a služby? 

Zamýšľate sa nad tým, že možno zle cielite svoju reklamu a energiu?

Neviete po čom túžia Vaši spriaznení klienti a akí sú?

Chceli by ste začať svoj vlastný biznis ale neviete ako a kde začať? 

Snažíte sa priviesť svojich vysnívaných klientov a zúfalo sa snažíte pracovať s kýmkoľvek, kto vám čokoľvek zaplatí?

Hanbíte sa za to, že si za svoju skvelú prácu pýtate peniaze?

Dávate všetky svoje produkty/služby zadarmo?

Bojíte sa byť viditeľní zo strachu, že Vás budú súdiť az Váš biznis a podnikanie?

Ste ohromení a zmätení tým, kde vôbec začať, ako vybudovať webovú stránku, blog a akým spôsobom pritiahnúť ľudí zo sociálnych sietí do Vášho biznisu, aby si u Vás nakúpili produkty a služby?

Stále čakáte na to, kým bude všetko perfektné predtým, než začnete prijímať klientov?

„Áno“? Tak sa poďte sa s nami na to pozrieť, ako by sme spoločne toto a omnoho viac mohli dosiahnúť.

Naučíme Vás ako identifikovať Vašich ideálnych klientov a ako byť pre nich magnetom v ľahkosti.

SoulClient

Rozšírime Vašu energetickú nádobu, aby ste dostali omnoho viac hojnosti. Uvoľníme odpor voči prijímaniu veľkého množstva hojnosti, aby ste mohli zvýšiť svoje sadzby a ceny. Naučíme Vás, aby ste si nechali dobre zaplatiť za svoju skvelú prácu.

Naučte sa pomáhať svojím klientom s  radosťou s minimálnou námahou. Nájdite, čo z hĺbky Vašej duše chcete robiť, a čo chcete ponúkať svojím budúcim klientom. 

Objavíte zázračný a efektívny proces, ktorý ľahko a pôvabne pritiahne Vaších spriaznených klientov.

Objavte úplne iný rozmer Vášho biznisu!

8 - týždňový Online Mastermind 03.10. - 28.11.2022

S Inštruktorkou a terapeutkou, medzinárodnou mentorkou, intuitívnou sprievodkyňou Natáliou Kolárovou & Hudobným producentom, terapeutom a mentorom Adamom Ondrejičkom, ktorý Vám prekalibrujú Vaše myslenie ohľadom klientov a biznisu na úplne inú úroveň.

Vieš, že si môžeš pritiahnúť do svojho života spriaznených klientov len tak, pretože si?

Vieš, že môžeš podnikať v úplnej ľahkosti bez toho, aby to bolo ťažké a náročné? 

Máš pocit, že robíš stále to isté, čo iným funguje ale tebe nie? A nevieš prísť na to kde je chyba?

Chcel/a by si pracovať efektívne bez toho, aby si strácal/a čas s aktivitami, ktoré ti len požierajú tvoj čas, ale nevieš ako to spraviť?

Máte pocit, že nech robíte čokoľvek, tak aj tak nemáte klientov, ktorí Vám platia za Vaše služby/produkty?

Radi by ste si vytvorili vlastné biznis impérium?

Máte pocit, že svojích klientov musíte naháňať a loviť, aby si od Vás niečo zakúpili? 

 

Ak si na akúkoľvek otázku odpovedal/a „áno“, tak tento 8 – Týždňový Online Mastermind je presne pre teba! 

 

V tomto 8 - týždňovom ONLINE mastermind-e posunieš svoju realitu ohľadom svojho biznisu a klientov na úplne iný level!

Pýtaš sa, ako to vieme?

Pretože Vás čaká zvýšenie Vašej energetickej frekvencie, aby ste začali priťahovať svojích klientov už len tým, že ste! Presuniete sa zo strachu, nedostatku, starostí a frustrácie k vášni, radosti, spojeniu a prehĺbeniu/vytvoreniu Vaších služieb/produktov, aby ste si mohli rýchlo a efektívne priťahovať svojích ideálnych klientov namiesto toho , aby ste ich „lovili“. 

Rozšírime Vašu energetickú nádobu, aby ste dostali omnoho viac. Uvoľníme odpor voči prijímaniu veľkého množstva, aby ste mohli zvýšiť svoje sadzby. Naučíme Vás, aby ste si nechali dobre zaplatiť za svoju skvelú prácu.

Objavte jednoduchý proces na rýchle získanie klientov. Objavte zázračný a efektívny proces, ktorý ľahko a pôvabne pritiahne Vaších spriaznených klientov. Zistite, čo ponúknete svojim potenciálnym klientom.

Dostanete pracovné listy, vedené meditácie, praktické rady a tipy, infografické pomôcky a checklisty,, ktoré Vám pomôžu vo Vašom progrese.

Čakajú Vás tiež Video-návody, ktoré vám ešte viac prehĺbia Vaša poznatky pre budovanie Vašeho online biznisu.

Konzultácie s Natáliou a Adamom sú tiež samozrejmosťou vo VIP programe.

Úspech je z 80% psychológia. Uvoľnite staré príbehy o boji. Preprogramujeme vaše myslenie na úspech. To je nevyhnutné, aby vaša stratégia fungovala!

Poďte sa so mnou a s Adamom pozrieť na to, ako by sme spoločne toto a omnoho viac mohli dosiahnúť.

Kto ťa týmto kurzom prevedie

Natália Kolárová

Natália je ThetaHealing Inštruktorka & terapeutka, medzinárodná mentorka, Intuitívna sprievodkyňa s viac ako 10 ročnou praxou, zakladaťeľka SoulHealing.

V priebehu rokov som si sama prešla celým tým procesom a nevedela som kto sú moji klienti, aké mám kvality, a ako ponúkať svoje služby. Dlho som nenávidela marketing hoc som ho aj študovala na vysokej škole. Dlho som bojovala s tým. Veď ja nepotrebujem marketing, nepotrebujem byť videná, klienti mi budú chodiť tak či tak. A áno, klienti mi chodili, ale zo začiatku som si nevedela vypýtať peniaze. Potrebovala som prejsť určitým vnútorným procesom. Ak som si začala pýtať peniaze, bolo to niekedy náročné si to ustáť a necítiť sa kvôli tomu blbo. Roky som na to pracovala. Prešla som si rôznymi kurzmi, terapiami, webinármi a vyše 30 mentormi/učiteľmi. Prešla som si omylmi a pádmi. Urobila som mnoho chýb na tejto ceste, takisto som spravila rôzne niekedy bezvýznamné rozhodnutia, aby som sa posunula vpred. Vďaka tomu celému a môjmu odhodlaniu, aby som vedela sebe samej pomôcť a posunúť sa vpred. Pred rokmi som začala pomáhať svojím klientom a študentom na ich ceste podnikania. Pomohla som ich nasmerovať na ich ceste, začať vnímať klientov a svoj biznis úplne inak. Či už len chceli začať alebo už mali rozbehnutý svoj biznis.

Najväčším potešením Natálie je láskyplne s radosťou previesť ľudí na ich ceste k šťastnému a naplnenému životu v hojnosti.

"Pritiahnite si Vašich spriaznených klientov a zveľaďte svoje podnikanie na vyššiu úroveň."

Adam Ondrejička

Adam je hudobník a hudobný producent s viac ako 10 ročnou praxou, taktiež terapeut, mentor a kouč.

"Vytvorte si svoje vlastné úspešné impérium."

Možno sa pýtate, že čo Vás môže na Vašej ceste k pritiahnutiu klientov limitovať?

Napríklad tieto presvedčenia:

Na základe naších presvedčení si vytvárame našu realitu.

Sme tvorcami toho, čo sa nám deje.

Teraz máte možnosť všetko toto a množstvo ďalšieho, čo už nie je pre Vás prospešné, nechať ísť a začať vytvárať úplne inú realitu!

Idete do toho s nami?

Čo je vnútri programu SoulClient?

Prvý týždeň pretransformujete svoje myslenie a pomocou vedených meditácií a čistení odbúrate všetky limitujúce bloky, ktoré Vám bránia prijať hojnosť v podobe klientov v ľahkosti radosti a láske. 

Objavte skutočný a čistý zámer Vašej duše a budujte stabilný biznis vedome na svojich silných prednostiach a schopnostiach. Zistite, kako chcete svojim klientom pomáhať a spravte z tohto sveta lepšie miesto pre život. ​

Identifikujte svojho ideálneho klienta, aby ste dokázali svoje produkty a služby lepšie zacieliť pomôcť, tak väčšiemu množstvu ľudí. 

Pomocou akčných krokov vystúpte zo svojej komfortnej zóny, zbavte sa strachu a limitujúcich presvedčení, ktoré Vám bránia v ďalšom raste a konečne robte to, po čom zo srdca túžite.

Vytvorte si svoje vlastné prvé produkty, balíčky, ponuky, akcie a služby a rozhodnite sa, či budete pracovať online alebo fyzicky. Stanovte si KEDY a AKO budete pracovať za pomoci rôznych nástrojov a aplikácií.

Vybudujte si biznis, ktorý bude každý poznať. Navrhnite si vlastné logá, fonty, či farby Vašej firemnej značky a stavejte na pevných a konzistentných základoch. Naučte sa ako pracovať s grafickými a audiovizuálnymi softvérmi potrebných pre Váš biznisový rast. 

Zistite, ako získavať klientov zo sociálnych sietí pomocou širokej palety predajných modelov a príspevkov v podobe statusov, fotiek, či videií. Naučte sa písať predajné texty pomocou COPYWRITING-, aby ste ukázali klientom PREČO by si mali vybrať práve Vás. 

Naučte sa vytvárať pristávacie stránky a predajné weby, ktoré Vám budú zraábať peniaze predajom produktov a služieb jednoducho a bez starostí. Zistite, ako pracovať s návštevnosťou, ktorú vlastníte a ako si z krátkodobých zákazníkov spraviť dlhodobú a stabilnú klientelu, ktorá Vám dôveruje a pravideľne u Vás nakupuje. 

Znie to úžasne, no nie? My si myslíme, že áno!!!
Veľmi sa tešíme až ťa uvidíme priťahovať si klientov už len tým, že si!

8 - týždňový Online Mastermind sa otvára 03.10. - 28.11.2022

SoulClient

Prístup k materiálom doživotne, bez ďalšieho platenia!
Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Predpredaj skončil.

VIP
Jedna splátka

1 splátka

Cena 1397€ teraz len za 777€

VIP Splátkový program
na 2 mesiace

2 splátky

Cena 888€ teraz len za 422€

ŠTANDARD
Jedna splátka

1 splátka

Cena 697€ teraz len za 333€

FREE CALL

Neviete sa rozhodnúť, či je kurz pre Vás tá správna voľba a potrebujete poradiť?