SoulMoney

Vytvorte si prosperitu bez limitov zvládnutím Vášho vzťahu k peniazom.

„Dovoľte si žiť naplno v božskej prosperite a hojnosti bez nedostatku peňazí.“

Naučíme Vás, ako zvládnuť vnútornú hru Vašej mysle, ktorá tvorí

80%

výsledkov.

Vytvorte si FINANČNÚ SLOBODU prekódovaním svojho MYSLENIA HOJNOSTI, aby ste urýchlili ZHMOTŇOVANIE vecí, po ktorých túžite.

Získajte späť bohatstvo Vašich vnútorných zdrojov!

8 - týždňový Online Mastermind 04.10. - 29.11.2022

S Inštruktorkou a terapeutkou, medzinárodnou mentorkou, intuitívnou sprievodkyňou Natáliou Kolárovou a Hudobným producentom, terapeutom a mentorom Adamom Ondrejičkom, ktorí posunú Vaše myslenie ohľadom peňazí a hojnosti na úplne inú úroveň.

Cítite sa niekedy takto?

Moja cesta...

SoulMoney

Vyrastala som v mestskej rodine, v ktorej bolo normálne, že otec tvrdo manuálne pracuje dlhé roky v zahraničí len, aby zabezpečil svoju rodinu, keďže na Slovensku nedokázal úspešne rozbehnúť svoje podnikanie. Moja matka sa starala o mňa a moje sestry a popritom pracovala na trvalý pracovný pomer, pričom dvakrát do roka chodievala do zahraničia na pár týždňov tvrdo manuálne pracovať, aby priniesla viac peňazí do našej rodiny. 

Keď som mala 14 rokov, začala som podnikať s rôznymi MLM spoločnosťami a ponúkať služby manikúry len, aby som si zarobila na vreckové. Doma nám stále hovorili, že bez práce nie sú koláče. Bola som presvedčená, že peniaze zarobí, len tak, ako moji rodičia a okolie – tvrdou a iba manuálnou prácou od rána do večera bez oddychu, či dovolenky. Nevedela som vtedy, že vôbec môžem mať prácu, ktorá ma baví a napĺňa a pritom mi v ľahkosti zarába peniaze len preto, že som.

V mojich 16-tich rokoch som sa kvôli mojim zdravotným ťažkostiam dostala k jednej nemenovanej MLM spoločnosti. Veľmi ma oslovila, pretože som chcela pomáhať a slúžiť ľuďom, len som vtedy presne nevedela ako. Tak som sa začala hľadať. Po 2,5 rokoch v spolupráci s nemenovanou firmou som sa rozhodla skončiť, pretože mi táto práca neprinášala to, po čom som túžila.

Šla som študovať na vysokú školu manažmentu a popri tom som začala pracovať ako čašníčka v rôznych kaviarňach, až som skončila pri práci s deťmi. Počas týchto rokov štúdia na vysokej škole som dostávala rôzne ponuky na spoluprácu s MLM a s podobnými inštitúciami, ale ja som nechcela patriť do celého toho systému. Dlhé roky som bojovala s marketingom a celkovo s peniazmi. Vytvorila som si finančné dlhy, len aby som mohla ísť do USA na W&T. 

Minula som viac ako 100 000 € do rôznych vzdelávacích kurzov, webinárov, školení, terapií a podobne len, aby som bola konečne šťastná a našla limitujúce presvedčenia, ktoré mi blokovali a limitovali moje myslenie. 

Pracovala som dlhé roky s deťmi ako učiteľka v súkromných škôlkach a ako súkromná opatrovateľka detí a popri tom som robila terapie a konzultácie. No mala som nízku sebahodnotu a nevážila som si seba samú, čo sa odrážalo aj do reality a stále som tvrdo pracovala ako otrok.

V roku 2020 som sa konečne rozhodla! Dlho som sa sabotovala a hádzala si polená pod nohy. Bála som, že neuspejem vo vlastnom biznise a že takouto prácou si nezarobím, že nie som ešte pripravená a podobne. A viete čo? Bola to blbosť! Ale ďakujem za to uvedomenie, pretože teraz viem, že to bolo inak a že môžem moje skúsenosti, znalosti a vedomosti odovzdávať iným, ktorí to na svojej ceste potrebujú. 

V roku 2021 som začala vyučovať ThetaHealing ako najmladšia Inštruktorka na Česko-Slovensku a za ten rok a pol som vyučila cez 30 kurzov.

V súčasnosti sa spoločne pod značkou SoulHealing s mojim partnerom venujem projektom zameraným na energetické a vedomé podnikanie a pomáham začínajúcim ľuďom naštartovať ich vysnívaný biznis.

Dokážete si to predstaviť?

Vieš, že môžeš prijímať nekonečnú hojnosť, ale nevieš ako?

Vnútri seba vieš, že môžeš zarábať peniaze už len tým, že si, ale stále sa ti v tom nedarí?

Máš pocit, že už si vyskúšal/a všetko možné, no výsledky neprichádzajú?

Máš neustále strach o svoje peniaze?

Nevieš, či budeš mať dostatok peňazí budúci mesiac? 

Vieš, že je možné rozprúdiť nekonečnú hojnosť peňazí, no nevieš ako? 

Nemôžeš sa dostať z núdze, nedostatku a utrpenia aj napriek tomu, že tvrdo pracuješ?
 
Už ťa nebaví byť zaseknutý a hovoriť „nie“ svojím túžbam a víziám? 
 
Už nechceš, aby tvoj život riadili iní ľudia, na ktorých si finančne závislý/á?
 
Máš pocit, že je tvojím osudom byť bohatý/á, ale bojíš sa plne vstúpiť do svojej sily, poznať svoju hodnotu a prijímať všetku hojnosť, ktorá ti právom náleží?
 

Ak si na akúkoľvek otázku odpovedal/a „áno“ tak tento 8 – Týždňový Online Mastermind je presne pre teba! 

 

V tomto 8 - týždňovom ONLINE mastermind-e posunieš svoju realitu na úplne iný level!

Pýtaš sa, ako to vieme?

Pretože ťa čaká veľmi veľa čistenia, prepustenia starých vzorcov a energií, ktoré vám už neslúžia. Uvoľníme a zmeníme podvedomé bloky, ktoré ťa blokujú a držia v utrpení a dráme.

Obdržíš pracovné listy a vedené meditácie, ktoré ti pomôžu vo tvojom progrese pri dosahovaní peňazí a hojnosti.

Čakajú ťa tiež 3 extra LIVE masterclass, ktoré ti ešte viac prehĺbia tvoje vedomie a zosilnia energiu tvojho tela a duše.

Poďte sa so mnou a s Adamom pozrieť na to, ako by sme spoločne toto a omnoho viac mohli dosiahnuť.

Kto ťa týmto programom prevedie?

Natália Kolárová

Natália je ThetaHealing Inštruktorka & terapeutka, medzinárodná mentorka, Intuitívna sprievodkyňa s viac ako 10 ročnou praxou. Je zakladateľkou SoulHealing.

V priebehu rokov pracovala s množstvom žien a mužov, ktorým pomáhala pomocou terapií, konzultácií a kurzmi ako zlepšiť a prehĺbiť ich vzťah s peniazmi a nekonečnou hojnosťou. Sama si prešla rôznymi skúškami ohľadne peňazí v živote.

"Hojnosť máme každý jeden len si ju potrebujeme dovoliť."

Adam Ondrejička

Adam je hudobník a hudobný producent s viac ako 10 ročnou praxou, taktiež terapeut techniky ThetaHealing, mentor a kouč.

Možno sa pýtate, že čo Vás môže na Vašej ceste k božskej hojnosti a mať viac peňazí limitovať?

Napríklad tieto presvedčenia:

Na základe naších presvedčení si vytvárame našu realitu. Sme tvorcami toho čo sa nám deje.

Teraz máte možnosť, všetko toto a množstvo ďalšieho, čo už nie je pre Vás prospešné nechať ísť a začať vytvárať úplne inú realitu!

Idete do toho s nami?

Čo o nás hovoria naši klienti?

Znie to úžasne, no nie? My si myslíme, že áno!!!
Veľmi sa tešíme až zmeníte Váš vzťah k peniazom.

8 - týždňový Online Mastermind sa otvára 04.10. - 29.11.2022

SoulMoney

Prístup k materiálom doživotne, bez ďalšieho platenia!

Predpredaj

Deň
Hodina
Minuta
Sekunda
Predpredaj skončil.

VIP
Jedna splátka

1 splátka

Cena 1397€ teraz len za 777€

VIP Splátkový program
na 2 mesiace

2 splátky

Cena 888€ teraz len za 422€

ŠTANDARD
Jedna splátka

1 splátka

Cena 697€ teraz len za 333€

FREE CALL

Neviete sa rozhodnúť, či je kurz pre Vás tá správna voľba a potrebujete poradiť?