ThetaHealing®

THInK & Let’s THInK Unique

Vianna Stibal

Zakladateľka a riaditeľka techniky ThetaHealing®

THInK & Let’s THInK Unique

Čo je ThetaHealing®?

ThetaHealing® je nielen filozofia, ale aj ucelený liečebný systém, ktorý je vhodným prostriedkom k zmene našich presvedčení, ktorými obmedzujeme samých seba. Táto technika sa využíva na posilnenie pozitívnych presvedčení, k lepšiemu pochopeniu seba samého a k rozvíjaniu spirituality v prospech celého ľudstva.

Ako vznikol ThetaHealing®?

ThetaHealing® vyvinula v 90-tých rokoch minulého storočia Vianna Stibal, ktorá sa vtedy zaoberala prírodným liečiteľstvom, terapeutickými masážami a intuitívnou diagnostikou.V roku 1995 Vianne, matke 3 detí, diagnostikovali rakovinu, ktorá sa rýchlo šírila a zasahovala jej pravú nohu. Vianna skúšala všetko – dostupné konvenčné aj alternatívne metódy liečby, ale bez úspechu.

V priebehu jednej z terapií, ktoré viedla, Vianna zistila, že môže nariadiť okamžité uzdravenie fyzického ochorenia klientky a byť svedkom tohto liečenia. Keď svoj objav aplikovala na vlastnom rakovinovom ochorení, jej noha sa vrátila do normálnych rozmerov, opuchy spľasli a rakovina zmizla – okamžite! Od tej doby Vianna zdokonaľovala svoje znalosti a prax, a teraz po celom svete učí inštruktorov princípom ThetaHealing® tak, aby táto znalosť mohla byť zdieľaná a užívaná všetkými.

Viac informácií na:

Ako prebieha terapia?

Terapia začína rozhovorom s klientom. Aby sme si na začiatku upresnili, čo chce klient riešiť. Pomocou doplňujúcich otázok a intuitívnych schopností nájdeme základ kde to vzniklo. Následne začneme pracovať s presvedčeniami, ktoré klienta môžu v živote na podvedomej úrovni sabotovať.

Napríklad

Technikou ThetaHealing® uvoľňujeme negatívne presvedčenia/ alebo presvedčenia, ktoré už neslúžia pre človeka na pozitívne. 

Napríklad: klient chce pracovať na strachu z výšky – pomocou otázok zistíme, že základom je „strach zo zlyhania“. Tento základný strach a na to nadväzujúce strachy s tým spojené začneme postupne uvoľňovať a nahradzovať ich pozitívnymi nahrávkami. „Nech je tento strach zo zlyhania uvoľnený a nahradený bezpodmienečnou láskou a tým, že od teraz klient vie, ako žiť tento život bez strachu zo zlyhania. Nech vie, že je to pre neho bezpečné a možné a podobne. Nakoniec sa vrátime k základnému strachu z výšok a ten uvoľníme tiež a nahradíme ho pozitívnou nahrávkou.  

Príklady oblastí s ktorými Vám ThetaHealing® môže pomôcť:

Pozrite si ponuku terapií

brain, wave, awareness